• (ne)Konference pro manažery kontaktních center

 • Jak dlouhodobě budovat úspěšné kontaktní centrum?

  Kontaktní centrum, které bude mít výsledky, spokojené zaměstnance i spokojené klienty.

  Naším cílem je neustále hledat a měnit kulturu, nastavení procesů a celkovou logiku kontaktních center tak, aby se kontaktní centra stala prostředími, ve kterých manažeři, teamleadeři, dispečeři, trenéři, operátoři i všichni ostatní dokáží dlouhodobě pracovat a mít svoji práci rádi. Uplatňovat své talenty, mít přátelské vztahy, cítit smysl své práce, svoji užitečnost. Mít výsledky. A především zajišťovat spokojenost klientů, kteří se na kontaktní centra obracejí.

   

  Na (ne)Konferenci manažerů kontaktních center budete sdílet a hledat odpověď na jednu z klíčových otázek: Jak dlouhodobě budovat úspěšné a radostné kontaktní centrum? Uslyšíte příběhy druhých, co se jim povedlo, co ne. Jak se jim daří plnit očekávání vedení a co pro to dělají. Budeme diskutovat o tom, jak sladit požadavky na kontaktní centra se spokojeností jejich zaměstnanců i klientů. Zda a jak změnit náhled na fungování v nich. Jak zajistit, aby nebyla tak velká fluktuace, jak mít výsledky i spokojené kolegy.

   

  Jsme přesvědčení, že si jako manažeři kontaktních center zasloužíte mít svůj „prostor“, svoji (ne)Konferenci, kde se můžete hledání receptu společně věnovat. Kde nebudete "obtěžováni" prezentacemi dodavatelů, jejich stánky a letáky. Kde se potkáte s manažery z jiných kontaktních center. Zjistíte jaké to je jinde, jaké mají jiní manažeři zkušenosti, jak oni zvládají budovat a provozovat svá kontaktní centra. Odvezete si řadu inspirací a informací od dalších účastníků. Naberete energii, možná si i trochu odpočinete od každodenního stresu. Nebudete jen sedět a poslouchat, budete moci sdílet, předávat své zkušenosti, ptát se a zjišťovat.


   

 • Co nám řekli účastníci předchozích (ne)Konferencí

  Za mne to bylo určitě přínosné. Zaujala mne část, kde jsme si mohli poslechnout, jak to funguje jinde. Celý den byla možnost čerpat zkušenosti vedoucích pracovníků z jiných call center. Bylo dobré se podělit o vlastní zkušenosti s ostatníma a slyšet jejich názory.

  Nejlepší byla ta možnost strávit den plný pozitivní energie a otevřenosti s lidmi, kteří řeší to stejné, co každý vedoucí týmu. Možnost bavit se o čemkoli, sbírat zkušenosti, které někde fungují. Možnost být celý den s profíky, kteří předávají své zkušenosti a navzájem se o tom bavit. :)

  Otevřená, upřímná komunikace. Malé kruhy super, něco jako pracovní terapie proč a jak, inspirace od ostatních, průřez z jiných firem... jo a jde to dělat s láskou :-), nevšední pracovní zážitek :-), něco jiného, než běžné školení, kde mluví jen přednášející.

  Setkání bylo velice inspirativní a poučné. Slyšet a vidět ostatní z „call centrové branže“ vede k zamyšlení a uvědomění si, že tu práci co dělám a kolik vedu lidí, že to vlastně nedělám vůbec špatně :)))))

  Nejvíce se mi líbila otevřená, upřímná komunikace, malé kruhy, inspirace od ostatních. Možnost popovídat si a vyměnit zkušenosti s jinými manažery.

  Akce byla přátelská a ukázala mi i zrcadlo co dělám asi špatně a jak bych to chtěla dělat jinak. Teď už je to na mě. Jsem ráda, že jsem tam mohla být :-).

  Velmi přátelská a neformální atmosféra, cítila jsem se velmi uvolněně. Hodně zajímavé byly příklady řešení konkrétních situací z vedení kontaktních center– pro mě to bylo velmi obohacující.

  Líbilo se mi sledovat myšlenkové pochody ostatních a různorodé názory na dané věci. Plus, že jsem se ještě dozvěděl jinou doporučenou literaturu. Oceňuji sdílení zkušeností o tom, jak to funguje jinde.

  Organizace super, vždy byl někdo po ruce, kdo podal informaci, pokud bylo třeba. Parádní bylo, že tam bylo hodně účastníků z call center – velmi pestré zkušenosti, odbornost na vysoké úrovni.

  Jeden z nejzajímavějších tréninků, na kterém jsem byla – tím, že tam byli manažeři se stejnou zkušeností. Na celé akci byla výjimečná atmosféra, sdílením, otevřeností, nasazením k práci atd. Odjížděla jsem s pocitem, že mi to něco dalo. Stálo to za to, strávit s tím celý den. Chtěla bych absolvovat znovu něco podobného.

  Celý den byl pro mě naprosto nezapomenutelný. Nelíbilo se mi , že jsem večer po akci nemohla usnout, jak jsem musela přemýšlet o všech skvělých nápadech, co jsem za celý den slyšela :-). Byl to skvělý den se skvělými lidmi. Pokud jsi se svojí prací na CC nějak nespokojený, po (ne)Konferenci se to zcela změní! Uvidíš :-)

 • Program

  (ne)Konference proběhne následovně

  broken image

  9.30 - 10.00

  Registrace účastníků

  broken image

  10.00 - 11.00

  Rozhovory s některými z vás

  několika manažerů kontaktních center se budeme ptát na to, jak to je u nich, co jim pomáhá, jaké nové inovace zavedli a jaké s nimi mají zkušenosti, co se jim osvědčilo, co je jejich recept na úspěšné kontaktní centrum

  broken image

  11.00 - 12.30

  Co je to úspěšné kontaktní centrum? Jakých výsledků dosahuje? Jak vypadá? Jak se v něm jeho členové cítí? Co jsou největší překážky pro vybudování úspěšného kontaktního centra? Co nám brání takové kontaktní centrum vybudovat?

  práce v kruzích po cca deseti účastnících

  broken image

  12.30 - 14.00

  Oběd

  společný oběd

  broken image

  14.00 - 16.15

  Co konkrétního se dá jak změnit? Jaké kdo má s čím zkušenosti, co se povedlo, co ne?

  práce v kruzích po deseti účastnících, v průběhu diskuse přestávka podle potřeb účastníků

  broken image

  16.15 - 17.00

  Na co se přišlo v předchozích diskusích?

  společné sdílení všech účastníků v jednom společném kruhu

 • Proč přijít?

  Získáte náměty, příklady, energii a chuť do další práce

  broken image

  Inspirace

  Uslyšíte příběhy o tom, jak to dělají jinde. S jakými úskalími se perou, co se jim daří, co ne, čím si prošli, co se jim osvědčilo a co ne.

  broken image

  Společné tvoření

  Zapojíte se do diskuse v kruhu. Budete se moci přímo zapojit do řešení toho, jak by měla vypadat Kontaktní centra a jak je dělat úspěšná.

  broken image

  Výměna zkušeností

  Poznáte manažery z řady jiných kontaktních center, s kterými budete moci sdílet své zkušenosti a názory.

  broken image

  Seznamování

  Poznáte spoustu nových lidí, budete moci navázat kontakt a vytvořit si síť profesních kolegů, s kterými budete moci i po (ne)Konferenci konzultovat, radit se a sdílet.

 • Formát (ne)Konference

  broken image

  Neformální prostředí

  (ne)Konference pořádáme na takových místech, kde se cítíme dobře. Jsou "zakázány" obleky, doporučuje se neformální oblečení, takové, v kterém se účastníci cítí dobře.

  broken image

  Práce v kruzích

  Základem (ne)Konference je práce v kruzích po zhruba 10 účastnících. Témata si stanovuje každý kruh podle toho, co nejvíce aktuálně účastníky pálí. Zpravidla se diskutuje a sdílí jak to udělat tak, aby to členy týmu bavilo a zároveň tým mělo kontaktních centrum/tým výsledky, jak předávat správně zpětnou vazbu a zároveň se z toho nezbláznit, jak si plánovat čas a být efektivní, jak se osobně rozvíjet a budovat si návyky, jak nabírat nové členy týmu a jak zabránit fluktuaci operátorů. Moderátoři hlídají, aby každý měl dostatečný prostor, mohl se vyjádřit i se dostalo na jeho dotazy a připomínky

  broken image

  Účastníci

  (ne)Konference je určena pro manažery kontaktních center. Zpravidla se ho účastní 20 - 30 účastníků.

   

  Poskytuje prostor ke sdílení reálných a funkčních nápadů a postupů. Účastníci se dozví jak to dělají v jiných kontaktních centrech. S čím si kde nevědí rady, co se osvědčilo a co naopak neosvědčilo.

  broken image

  Energie a zábava

  (ne)Konference je pojata tak, aby to hlavně všechny účastníky bavilo. V žádném případě nepůjde o přednášku. Klíčovou formou je sdílení. Kde každý přispívá svou unikátní energií a zájmem.

 • (ne)Konferencí Vás provedou

  broken image

  Zdeněk Bohuslav

  „Věřím, že v sobě máme každý veliké poklady a pomáhám je vynášet na světlo a nechat zazářit. Moc rád objevuji netradiční cesty a přístupy.“

  broken image

  Michal Beránek

  „Do (ne)Konferencí vnáším své znalosti (informace) a zkušenosti (příběhy) s budováním sebeřídících týmů a 'svobodné' kultury. Kultury založené na úctě k člověku a jeho práci. Kultury, kde práce může být zábavou, kde se podporují individuální talenty, podporuje se co největší smysluplnost práce každého a dbá se na vzájemné vztahy.“

 • Cena

  Cena uvedena bez DPH.

 • Registrace