•  

   

  Klub team leaderů

  - Hodnocení hovorů a zpětná vazba

 • K čemu využít náslechy hovorů, aby to dávalo dlouhodobě smysl?

  Jak je provádět tak, aby se z toho teamleadeři nezbláznili?

  Jak poskytovat operátorům radostnou zpětnou vazbu?

   

  Hodnocení hovorů a Zpětná vazba bývají dvě velmi důležité činnosti teamleaderů. V rámci této Coolny se na ně chceme podívat inovativním způsobem a podělit se se všemi účastníky o ty úplně nejlepší vychytávky, které práci s nahrávkami a předáním zpětné vazby dělají zábavnou a úspěšnou zároveň.


  CoolWorshop poskytne prostor ke sdílení reálných a funkčních nápadů a postupů. Účastníci se dozví jak dělají náslechy v jiných call centrech, co hodnotí, jak hodnotí, jak často, jakou formou. S čím si kde nevědí rady, co se osvědčilo a co naopak neosvědčilo.

   

  Poslechneme si reálné hovory. Podíváme se na ně i jinými, než klasickými způsoby hodnocení.

   

 • V rámci Coolny otevřeme tato témata

  broken image

  Smysl hodnocení, výběr nahrávek, příprava, poslech a zhodnocení

  Nejprve si vyjasníme samotný smysl poslouchání nahrávek. Následovat bude otevřená diskuze nad nejlepší praxí ve výběru nahrávek k hodnocení, přípravě, poslechu a zhodnocení.

   

  Můžete se těšit na to, že se pobavíme o délce hovorů, emocích, technice poslechu, časových značkách a zejména o osvědčených formulářích pro zhodnocení. Vše proběhne jako moderovaná diskuze v kruhu účastníků.

  broken image

  Vyhodnocení konkrétní nahrávky

  Společně si pustíme tři nahrávky a zkusíme je vyhodnotit, pobavíme se společně o tom, co je dobře a co špatně.

  broken image

  Smysl zpětné vazby, příprava a záznam výsledku

  Zastavíme se u zpětné vazby a technik jejího poskytování, osobní psychohygieny, vizualizace a sledování posunu u jednotlivých operátorů. Vše formou moderované diskuze v kruhu účastníků.