• Komunikace a zvládání konfliktů v Kontaktních centrech

 • Jak zlepšit své komunikační dovednosti?

  V čem se dál rozvíjet?

  Jak si na přímou komunikaci s lidmi v týmu najít víc času?

   

  Leadeři se naučí, jak co nejlépe kritizovat a být srozumitelní.

  Vydají se na workshopu za poznáním svých komunikačních pravidel a vytvoří si unikátní „Komunikační hodiny“, které jim ukáží, jak jsou na tom se skutečným praktikováním živé komunikace s týmem. Společně se podíváme na to, jak důležité je při komunikaci sebevědomí a přirozenost.

  V praktickém cvičení si vyzkoušíme, jaká je síla příběhů. Prodiskutujeme, jak by se příběhy daly využít v každodenní práci s týmem. Účastníci se naučí čtyři užitečné dovednosti pro zlepšení svých schopností srozumitelné kritiky.

   

  Účastníci poznají také čtyři hlavní typy konfliktů a odnesou si tipy na praktické řešení konfliktních situací. Zejména poznají, jak v konfliktu hospodařit s emocemi.

  Díky workshopu budou vyzbrojeni pro nadšené zkoušení v praxi.

  Konflikty s nimi už nikdy nebudou stejné jako dřív.

 • Program

  CoolWorkshop proběhne následovně

  broken image

  10.00 - 11.00

  Komunikační pravidla

  Účastníci si v rámci diskuze uvědomí své komunikační návyky při práci s týmem. V rámci individuálního úkolu si pak vypracují své vlastní „Komunikační hodiny“, které jim poslouží pro lepší rozhodování a pro zlepšování v oblasti komunikace s týmem.

  broken image

  11.00 - 12.00

  Síla příběhu a přirozenosti

  Účastníci společně s námi objeví, jak důležité je držet se svého osobitého stylu komunikace. Ukážeme si sílu příběhů a na praktickém cvičení odhalíme, že vypravěčem může být každý. Účastníci dostanou chuť na využití příběhů ve své praxi.

  broken image

  12.00 - 13.00

  Oběd

  Společný oběd.

  broken image

  13.00 - 14.00

  Kritika a srozumitelnost komunikace

  Účastníci se naučí lépe kritizovat a na vlastní kůži se přesvědčí o tom, že vysílač a přijímač není totéž. Odnesou si praktické tipy pro pozitivní kritiku v rámci své práce s týmem.

  broken image

  14.00 - 15.00

  Typologie konfliktů a jejich zvládání

  S účastníky pojmenujeme čtyři hlavní typy konfliktů a ukážeme jim, jak na ně vyzrát. Zaměříme se na praktické tipy a dovednosti zejména v oblasti zvládání emocí v rámci konfliktních situací.

 • Proč přijít?

  Přijďte se něco nového dozvědět!

  broken image

  Inspirace

  Uslyšíte reálné příběhy, poznatky vědy i zkušenosti kolegů z jiných firem. Ve velmi otevřené diskuzi budete mít možnost zachytit výborné nápady přenositelné do Vašeho provozu.

  broken image

  Výměna zkušeností

  Poznáte se s kolegy - leadery z jiných kontaktních center, zažijete je v praxi, budete mít prostor pro řešení vlastních otázek a pochybností. Kruh profesionálů Vám může dát překvapivě snadno jasné odpovědi.

  broken image

  Seznamování

  Poznáte nové lidi, budete moci navázat kontakt a vytvořit si síť profesních kolegů, se kterými budete moci i po CoolWorkshopu konzultovat, radit se a sdílet.

 • Formát CoolWorkshopu

  broken image

  Neformální prostředí

  CoolWorkshopy pořádáme v našem "relaxu". Jsou "zakázány" obleky, doporučuje se neformální oblečení, takové, v kterém se účastníci cítí dobře.

  broken image

  Sdílení

  Při CoolWorkshopu sedíme v kruhu. Moderátoři hlídají, aby každý měl dostatečný prostor, mohl se vyjádřit i se dostalo na jeho dotazy a připomínky

  broken image

  Účastníci

  CoolWorkshop je určen pro manažery a teamleadery kontaktních center. Zpravidla se ho účastní 10-12 účastníků.

   

  Poskytuje prostor ke sdílení reálných a funkčních nápadů a postupů. Účastníci se dozví jak to dělají v jiných call centrech. S čím si kde nevědí rady, co se osvědčilo a co naopak neosvědčilo.

  broken image

  Energie a zábava

  CoolWorkshop je pojat tak, aby to hlavně všechny účastníky bavilo. V žádném případě nepůjde o přednášku. Klíčovou formou bude sdílení. Kde bude moci každý přispět svou unikátní energií a zájmem.

 • CoolWorkshopem Vás provedou

  broken image

  Zdeněk Bohuslav

  „Myslím si, že na naší komunikaci s okolím záleží skoro všechno. Taky si myslím, že pilování komunikace je celoživotní zábava a nikdy to nemůžeme mít „hotové“. Snažím se v tomto workshopu přívětivě předat některé velmi funkční návyky pro zvládání konfliktů a pro srozumitelné komunikování obecně.“

  broken image

  Michal Beránek

  „Slyším všude volání po zlepšení komunikace. Nejde podle mě jinak, než začít u sebe. Leadery, kteří si toto uvědomí, chceme na tomto workshopu inspirovat, přinést jim informace a představit různé techniky na to, aby jejich komunikace byla lepší. Tím se bude moci začít zlepšovat v jejich společnostech i ta týmová (firemní)."

 • Cena

  Cena je uvedena bez DPH

 • Registrace