• Jak v sobě probudit kreativitu a stát se tvůrcem a leaderem v jedné osobě?

   

  Daniel Pink se proslavil svou knihou „Pohon“ zaměřenou na vnitřní motivaci. Jeho bádání a objevování ovšem zahrnuje i další oblasti. Je autorem definice šesti nových dovedností potřebných pro úspěch ve 21. století.

   

  A co že jsou ty dovednosti, bez kterých nás nahradí stroje a levná pracovní síla z Asie?

   

  Designérství, vypravěčství, symfonie, empatie, hravost a smysluplnost.

   

  V rámci naší Coolny z každé této dovednosti ochutnáme a vyzkoušíme si věci, které můžeme dělat, abychom se v jednotlivých oblastech zlepšovali. Naučíme se, jak si vše důležité nadesignovat, jak zajímavě vyprávět příběhy, jak používat metafory, jak prohlubovat a aktivně využívat empatii, jak si hrát a smát se, jak to všechno dělat s respektem ke smyslu své práce.

   

  Po předchozích zkušenostech s touto Coolnou můžeme slíbit smích, nadsázku, ale i vážné ponoření se do tématu. Jsme přesvědčení, že je nejvyšší čas začít posilovat dovednosti, které rychlé počítače ještě dlouho mít nebudou.

   

  Pokud se do Coolny pustíte s vervou, váš tým vás nepozná. Vrátí se jim sebevědomější a zábavnější člověk, který se soustředí na podstatné a na nezdržuje se zbytečnostmi. Přivezete si nápady na to, jak ve svém týmu každý den budovat prostředí probouzející kreativitu. Odjedete od nás jako umělci, kteří ve firmách tvoří unikátní díla svých týmů. Jste tvůrci, přijďte to zažít.

 • Program

  Coolna proběhne následovně

  broken image

  10.00 - 11.30

  Jak se mění mapa dovedností, co můžeme posilovat?

  Designér a vypravěč v nás

  Vyzkoušíme si vyprávění příběhů a designování svých běžných pracovních dní.

  broken image

  11.30 - 12.30

  Používání metafor a posilování empatie

   

  Objevíme sílu metafor a zdokonalíme své empatické dovednosti.

  broken image

  12.30 - 13.30

  Oběd

  Společný oběd.

  broken image

  13.30 - 16.00

  Humor, hravost a nadsázka jako užitečná
  leaderská dovednost

   

  Jak využít smysl jako vítr v zádech
  a zbavit se svých ALE

   

  Smysl budeme brát vážně, ostatní se naučíme zase tak vážně nebrat a využít humor a hru v běžné praxi.

 • Proč přijít?

  Dozvíte se, jak to dělají jinde!

  broken image

  Inspirace

  Prozkoumáte úplně nové oblasti pro rozvoj svých dovedností.

  Uslyšíte reálné náhledy a zkušenosti kolegů z jiných firem. Ve velmi otevřené diskuzi budete mít možnost zachytit výborné nápady přenositelné do Vašeho provozu.

  broken image

  Výměna zkušeností

  Poznáte se s kolegy a zažijete je v praxi, budete mít prostor pro řešení vlastních otázek a pochybností. Kruh profesionálů Vám může dát překvapivě snadno jasné odpovědi.

  broken image

  Seznamování

  Poznáte nové lidi, budete moci navázat kontakt a vytvořit si síť profesních kolegů, se kterými budete moci i po Coolně konzultovat, radit se a sdílet.

 • Formát Coolny

  broken image

  Neformální prostředí

  Coolny pořádáme v našem "relaxu". Jsou "zakázány" obleky, doporučuje se neformální oblečení, takové, v kterém se účastníci cítí dobře.

  broken image

  Sdílení

  Při Coolně sedíme v kruhu. Moderátoři hlídají, aby každý měl dostatečný prostor, mohl se vyjádřit i se dostalo na jeho dotazy a připomínky

  broken image

  Účastníci

  Coolna je určena pro teamleadery kontaktních center. Zpravidla se ho účastní 10-12 účastníků.

   

  Poskytuje prostor ke sdílení reálných a funkčních nápadů a postupů. Účastníci se dozví jak to dělají v jiných call centrech. S čím si kde nevědí rady, co se osvědčilo a co naopak neosvědčilo.

  broken image

  Energie a zábava

  Coolna je pojata tak, aby to hlavně všechny účastníky bavilo. V žádném případě nepůjde o přednášku. Klíčovou formou bude sdílení. Kde bude moci každý přispět svou unikátní energií a zájmem.

 • Coolnou Vás provede

  broken image

  Zdeněk Bohuslav

  „V každém z nás spí tvůrce se spoustou nápadů. Přijde mi úžasné udělat něco pro to, aby se dostal ven. Moc mě baví sledovat, jak to baví i ostatní. Jsem přesvědčený, že kreativita není jen slovo, ale daleko víc jsou to tvůrčí skutky.“

 • Cena

  Cena uvedena bez DPH.

 • Registrace