•  

   

  Jak inovovat způsob vedení v kontaktních centrech?

 •  

  Svět kontaktních center je extrémně rychlý a náročný. Prakticky pořád se hledá řešení jak zajistit co největší efektivitu, co největší prodeje a kvalitu za nízké ceny. Je poptávka po návodech, různých možnostech, alternativních řešeních. Okolní svět také nespí a lze v něm hledat řadu inspirací a inovací, která by mohla leckterému kontaktnímu centru pomoci.

   

  Proto jsme připravili inovační Coolnu.

  Jeho smyslem je předat jeho účastníkům "nové" informace a inspirovat tak k inovacím ve způsobu vedení kontaktních center. Předat takové informace, které jsou pro rozvoj kontaktních center relevantní.

   

  Kontaktní centra jsou hodně o vedení lidí, proto představíme účastníkům inovativní způsoby vedení týmů a motivace. Podíváme se na konkrétní příklady z českých kontaktních center.

  Budeme sdílet zkušenosti jak to dělají v kontaktních centrech účastníků naší Coolny.

   

 • Formát Coolny

  broken image

  Neformální prostředí

  Na Coolně jsou "zakázány" obleky, doporučuje se neformální oblečení, takové, v kterém se účastníci cítí dobře.

  broken image

  Sdílení

  V Coolně sedíme v kruhu. Moderátoři hlídají, aby každý měl dostatečný prostor, mohl se vyjádřit i se dostalo na jeho dotazy a připomínky

  broken image

  Účastníci

  Coolna je určen pro manažery kontaktních center. Zpravidla se ho účastní 10-12 účastníků. Ne více. Aby byl prostor pro sdílení a zapojení opravdu všech.

   

  Poskytuje prostor ke sdílení reálných a funkčních nápadů a postupů. Účastníci se dozví jak to dělají v jiných call centrech. S čím si kde nevědí rady, co se osvědčilo a co naopak neosvědčilo.

  broken image

  Energie a zábava

  Coolna je pojata tak, aby to hlavně všechny účastníky bavilo. V žádném případě nepůjde o přednášku. Klíčovou formou je sdílení. Kde bude moci každý přispět svou unikátní energií a zájmem.

 • Program

  broken image

  9.45 - 10.00

  Registrace, seznámení, občerstvení

  broken image

  10.00 - 12.00

  Novinky v oblasti vedení týmů

  Účastníkům představíme vědecké poznatky a závěry v oblasti motivace. Podíváme se na úspěšnost vnější a vnitřní motivace a na to, co věda zjistila o tom, co nás nejvíce motivuje. Podíváme se na příklady kontaktních center, kde využívají prvky vnitřní motivace, na to, jak konkrétně to dělají, jaké jsou jejich výsledky a zkušenosti.

  broken image

  12.00 - 13.00

  Oběd

  broken image

  13.00 - 14.00

  Jak podporovat autonomii a tím angažovanost a samostatnost operátorů

  S účastníky budeme společně rozebírat jednu oblast autonomie za druhou a hledat konkrétní možnosti, jak jí v kontaktních centrech podporovat.

  broken image

  14.00 - 15.00

  Sdílení

  S účastníky probereme jejich aktuální největší problémy, překážky, ale i motivátory a to co je těší a baví. Navzájem se díky sdílení budou moci inspirovat ve způsobech řešení i formami překonávání překážek i úskalí, které život v kontaktních centrech přináší. K otevřenému problému získají účastníci cca deset unikátních doporučení, informací, pohledů.

 • Proč přijít?

  Přijďte se něco nového dozvědět!

  broken image

  Inspirace

  Uslyšíte reálné příběhy z jiných kontaktních center i poznatky vědy na oblast motivace a vedení. Ve velmi otevřené diskuzi budete mít možnost zachytit užitečné nápady přenositelné do Vašeho provozu.

  broken image

  Výměna zkušeností

  Poznáte se s kolegy - leadery z jiných kontaktních center, zažijete je v praxi, budete mít prostor pro řešení vlastních otázek a pochybností. Kruh profesionálů Vám může dát překvapivě snadno jasné odpovědi.

  broken image

  Seznamování

  Poznáte nové lidi, budete moci navázat kontakt a vytvořit si síť profesních kolegů, se kterými budete moci i po Coolně konzultovat, radit se a sdílet.

 • Coolnou Vás provede

  broken image

  Michal Beránek

  „Do této Coolny vnáším své znalosti (informace) a zkušenosti (příběhy) s inovativním budováním sebeřídících týmů a 'svobodné' kultury. Kultury založené na úctě k člověku a jeho práci. Kultury, kde práce může být zábavou, kde se podporují individuální talenty, podporuje se co největší smysluplnost práce každého a dbá se na vzájemné vztahy.“

 • Cena

  Cena uvedena bez DPH.

 • Registrace